Vlaky na přání

Nabízíme vám vypravení speciálního zážitkového vlaku na přání.

Pohybujeme se na poli výletní a nostalgické železniční dopravy zejména na území Severní Moravy a Slezska a s organizováním zážitkových vlaků máme bohaté zkušenosti. Nepohybujeme se však výlučně po Severní Moravě, zvláštní vlak na přání jsme schopni vypravit prakticky kamkoliv, kam vedou koleje. Vždy vycházíme vstříc přání zákazníka a akci „šijeme přímo na míru“.

Chcete netradičně oslavit narozeniny? Uspořádat pro kolegy v práci neobvyklý teambuilding, nebo diskotéku na kolejích? Kontaktujte nás! 🙂

Umíme vypravit malý motoráček, parní vlak o deseti vozech nebo třeba nákladní fotovlak.

Do vlaku zajistíme catering, osvětlení či ozvučení, nebo výzdobu na přání. Zkrátka všechno potřebné k tomu, aby si pasažéři jízdu náležitě užili a odnesli si s sebou domů netradiční zážitek.

Cenu stanovujeme vždy individuálně- každá akce je jiná a záleží na sestavě vlaku, trase kam má jet a dalších náležitostech.

Chcete si udělat netradiční výlet vlakem? Slovo nejde se u nás nepoužívá- kontaktujte nás a společně najdeme schůdnou (železniční dopravní) cestu 🙂

Těšíme se na Vás,
team SŽS 🙂