Borůvkový expres

Dámy a pánové v sobotu 15. 8. budeme navzdory hysterii kolem koronaviru vypravovat náš Borůvkový expres z Ostravy do Malé Morávky.

Z důvodu uměle vyvolané hysterie kolem koronaviru byly letošní oficiální Borůvkové hody organizátorem zrušeny. Avšak v Malé Morávce a okolí bude probíhat neoficiální „borůvkový víkend“- místní hotely a restaurace budou mít připraveno borůvkové menu a k dostání budou i krajové a borůvkové speciality. Omezen však bude doprovodný program a stánkový prodej v místě.

Náš borůvkový rychlík z Ostravy se zastávkami v Opavě, Krnově a Bruntále i navzdory omezením vypravíme, bude však nutné mít v souladu s vládním nařízením ve vlaku nasazenu roušku.
Tu však během konzumace pochutin či nápojů bude možno sundat a dobrá zpráva je, že máme připraven dobře zásobený catering na cestu tam i zpět 🙂

Malá Morávka je obec s nejčistějším vzduchem v České republice a borůvky jsou strašně zdravé, proto letošní ročník pojmeme jako výlet za čerstvým vzduchem v zájmu utužení kolektivního zdraví 🙂

Těšíme se na vás,
team SŽS 🙂

Na tuto událost již není možné provádět rezervace.