Historické motoráčky na Kopřivnické dny techniky 2019

V rámci konání Kopřivnických dnů techniky budeme o víkendu 8. a 9. 6. 2019 vypravovat historické motoráčky M 131.1 přezdiváné Hurvínek.

Motoráček, v němž bije dvanáctiválcové Tatrovácké srdce, vyjede v sobotu i v neděli po osmé hodině ráno z Ostravy střed a po zastavení na Stodolní, hlavním nádraží a Svinově se vydá přímo do Kopřivnice a dále do Štramberku. Vlaky z Ostravy jsou povinně místenkové a místenky lze zakoupit v předprodeji, zde na našich webových stránkách.

Motoráček bude po oba dva dny konání festivalu jezdit také mezi Štramberkem, Kopřivnicí a Studénkou – třikrát denně v každém směru, s odjezdy ze Studénky: 11:00, 12:55 a 15:50 a s odjezdy ze Štramberku: 10:00, 12:00 a 14:30. Prodej jízdenek mezi Štramberkem a Studénkou bude probíhat ve vlaku u průvodčích.

V Kopřivnici se bude konat dvoudenní festival „Kopřivnické dny techniky 2019“, kde je vstup pro návštěvníky zdarma a bude se zde prezentovat především Tatrovácká technika. V sobotu budou probíhat např. exkurze ve výrobním závodě Tatra Trucks, k dispozici bude simulátor formule a mnoho dalšího a zajímavého: https://koprivnickednytechniky.webnode.cz/

Nedaleko vlakového nádraží bude umístěna zastávka bezplatného kyvadlového autobusu, který bude návštěvníky vozit do dějiště akce- na Tatrovácký polygon.

Těšíme se na vás,
team SŽS 🙂

Na tuto událost již není možné provádět rezervace.