Parním vlakem do Ostravice na rej čarodějnic a strašidel

Dámy a pánové zveme vás na svezení zvláštními parními vlaky do Ostravice na rej čarodějnic a strašidel. Náš parní vlak se vydá ve středu 1. května z Ostravy střed do malebného podhůří Beskyd, kde pro vás v areálu rekreačního centra Sepetná bude připraven bohatý program.

První ranní vlak se vydá v 8:05 z Ostravy střed přes téměř všechna Ostravská nádraží a dále přes Frýdek-Místek a Frýdlant nad Ostravicí přímo do Ostravice. Cestou zastaví na všech nádražích a zastávkách po trase, aby do Ostravice dorazil v 10:25.

Dále vypravíme dva páry vlaků z Ostravice do Frýdku-Místku a zpět a večer pak v 17:12 zpáteční vlak z Ostravice zpět do Ostravy.

Vlaky budou vedeny parní lokomotivou 464.202 známou pod přezdívkou Rosnička a historickými dřevěnými vozy ze čtyřicátých let dvacátého století. Ve vlaku bude k dispozici občerstvení formou roznášky a o dobrou pohodu se bude starat náš usměvavý personál.

Pro objednání ZPÁTEČNÍHO JÍZDNÉHO prosím uveďte
do kolonky „zprávy“ poznámku „ZPÁTEČNÍ JÍZDNÉ.

Pozn.:
Vlak č. 1 z Ostravy do Ostravice je již bohužel vyprodán

Těšíme se na Vás,
team SŽS 🙂

Neváhejte a zajistěte si své místo na akci Parním vlakem do Ostravice na rej čarodějnic a strašidel , která se koná 1. května 2019 v Ostravici.

Děti do 3 let u nás jezdí zdarma, děti jedou bez nároku na místo k sezení.
Parním vlakem do Ostravice na rej čarodějnic a strašidel