Rozjeďme to spolu po kolejích! :)

Dámy a pánové,

dovolujeme si vás touto formou požádat o pomoc a podporu při realizaci jednoho z našich nových projektů:

Pořádáme veřejnou sbírku na nákup dvou osobních železničních vagónů pro náš Slezský železniční spolek z. s.

Rozhodli jsme se pořídit do našeho vlastnictví dva osobní vagóny řady Bdt, které chceme opravit a provozovat na výletních a poznávacích vlacích, které pořádáme.

Vzhledem k šílené inflaci, cenám energií i nafty a výdajům, které nyní máme s generální opravou naší druhé malé lokomotivy- prasátkem, nejsme momentálně schopni dát celou částku na nákup vozů dohromady sami.

Proto jsme se rozhodli jít cestou tzv. „crowdfundingu“, tedy veřejné sbírky.

Budeme moc rádi, pokud nás v našem úsilí podpoříte finančním příspěvkem na uvedeném odkazu, nebo posláním tohoto našeho mailu se žádostí o podporu svým přátelům a známým, kterým by se naše činnost mohla líbit.

Pro naše dárce máme připravenu celou sadu zajímavých odměn.

Princip sbírky spočívá v tom, že se musí vybrat celá cílová částka, jinak se dary automaticky vrátí odesílatelům.

Cíl máme nastaven vysoko, avšak my ve spolku jsme přesvědčeni, že s vaší pomocí to zvládneme 🙂

Děkujeme za Vaši přízeň a podporu a už teď se moc těšíme, až se za námi přijdete svézt na některou z jízd, které budeme letos pořádat 🙂

Váš team Slezského železničního spolku 🙂