Valtické VINOBRANÍ 1. 10. 2022

Dámy a pánové zveme vás na výlet na věhlasné slavnosti vína, burčáku a dobré nálady do malebných jihomoravských Valtic.
Na náměstí se bude konat věhlasné Valtické vinobraní, bude krojovaný průvod, mladé víno, čerstvý letošní burčák, spousta dobrot k zakousnutí, hudební program, dvě scény ve městě, program ve Vinařské akademii a mnoho dalšího zajímavého k vidění a chutného k ochutnání.
Náš výletní rychlík vyrazí na jižní Moravu v sobotu 1. října po osmé ráno z Českého Těšína.
Zastaví pro nástup v Havířově, Ostravě Vítkovicích, Přerově a Břeclavi, aby do své cílové stanice ve Valticích- městě dorazil v 10:53.
Odjezd zpět ze zastávky Valtice- město je naplánován na 19:15 a po cestě zpět do Českého Těšína zastavíme opět v Břeclavi, Přerově, Ostravě- Vítkovicích a Havířově.
Příjezd do Českého Těšína bude ve 21:51.
Po celou dobu se o vaši dobrou pohodu a komfort na palubě našeho vlaku bude starat naše usměvavá vlaková četa, bude tradičně postaráno o dobrou zábavu během jízdy a k dispozici bude i drobné občerstvení formou roznášky.
V rámci partnerské a přeshraniční spolupráce se nám také podařilo vyjednat slevu na zakoupení vstupného na oficiální část Valtického vinobraní pro pasažéry našeho vlaku:
V našem online předprodeji lze vstupné zakoupit za výhodnou cenu 390 Kč, zatímco při prodeji na místě bude cena činit 500 Kč pro dospělé a děti do 15 let mají vstup zdarma.
Zakoupení vstupného však není povinné- lze zakoupit pouze jízdenku na vlak a ve Valticích navštívit bezplatnou část programu ve městě a jeho okolí.

Jízdenky lze online zakoupit na adrese: http://szs.reenio.cz

Těšíme se na viděnou ve vlaku,
Váš team SŽS 🙂