Výletní vlaky POHOrnickou krajinou Cieszyn- ZOO Ostrava- Ostrava střed

Link do Polskiej werzji

Dámy a pánové zveme vás na svezení našim výletním vlakem POHOrnickou krajinou z Cieszyna a Českého Těšína do Ostravské ZOOlogické zahrady:

Vyjíždět budeme každou sobotu a neděli z Polského Cieszyna v 10:03 a z Českého Těšína v 10:15.

Vydáme se společně po neveřejných uhelných vlečkách společnosti PKP CARGO International do zastávky Josefova jáma- ZOO Ostrava a odtud už je to jen kousek k bráně Ostravské zoologické zahrady.

Cestou budeme projíždět kolem dolů Darkov, ČSA, Žofie či Michal a součástí jízdy je i komentář o všem zajímavém, co bude možné za okny vlaku během jízdy spatřit.

Zpět do Cieszyna a se náš výletní vlak vydá už po hlavní trati a to v pozdním odpoledni, opět ze zastávky Josefova jáma- ZOO Ostrava v 16:40.

Zastavovat budeme v Ostravě střed (17:06), v Havířově (17:26), Českém Těšíně (17:48) a cílovou stanicí bude Polský Cieszyn (17:57).

Prodej jízdenek na tyto výletní vlaky probíhá přes naše rezervační stránky http://szs.reenio.cz a také u průvodčích ve vlaku. Rozhodně však doporučujeme zakoupit si jízdenku v předprodeji- její součástí je i místenka.

Při zakoupení jízdenky až ve vlaku u průvodčího totiž nejsme schopni Vám garantovat místo k sezení (které se při zakoupení jízdenky online přiřadí k jízdence automaticky).

Chybět ve vlaku nesmí ani drobné občerstvení formou roznášky a náš usměvavý vlakový personál, který se po celou dobu jízdy bude starat o vaši bezpečnost a dobrou pohodu na palubě vlaku.

Těšíme se na viděnou ve vlaku

Váš team SŽS 🙂

UPOZORNĚNÍ:

Z důvodu administrativně- technických komplikací při přeshraničním provozu

BUDOU NAŠE VLAKY V ÚSEKU CIESZYN- Č. TĚŠÍN (a zpět)

NAHRAZENY NÁHRADNÍ VLAKOVOU SOUPRAVOU- konkrétně pravidelnými vlaky Českých drah 12 816 a 12 839.

V Českém Těšíně proto bude nutno přestoupit, ale z Českého Těšína dále již budou pokračovat naše vlaky podle pravidelného jízdního řádu.

Jízdenky zakoupené na náš výletní vlak do ZOO Ostrava (a zpět) budou uznávány mezi Cieszynem a Č. Těšínem ve vlacích ČD 12 816 a 12 839 s odjezdy v 10:03 a 17:48.

Za vzniklé komplikace se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Váš team SŽS